Fifa 16 Turnuvası

Fifa 16 Turnuvası

fifa 16 turnuvası

fifa 16 turnuvası

Gool Playstation Cafe’nin düzenleyeceği Fifa 16 turnuvası başlıyor.

Turnuva kuralları ve katılım şartları aşağıda yer aldığı gibidir.

*Turnuva başlangıcında eleme grupları oluşturulacak (4′er takımlı 8 grupta eleme maçları oynanacaktır.) İki devreli grup usulüne göre oynanacaktır.Yani her takım grupta 6 maç yapacaktır ve gruplardan ilk 2 takım bir üst tura çıkacaktır.

*Gruplar puan sistemli olacak ve her takım birbiriyle 2 defa maç yapacaktır. Puan eşitliğinde önce ikili averaj kuralı geçerlidir. İkili averajın eşit olması durumunda genel averaja bakılacaktır.

*Gruplardaki maçlar tarafsız sahada oynanacaktır. ( Örneğin: İki İspanyol takımı karşılaşırsa maç Almanya’da, Bir İngiliz bir Alman takımı karşılaşırsa maç İspanya’da oynanacaktır)

*Ev sahibi olan takım maçını istediği stadyumda oynayabilir.

*Grup maçları, gruplardan sonraki maçlar, yarı final ve çeyrek final maçları çift, final maçı ise tek maç olarak oynanacaktır.

*Katılımın 32 kişiyi geçmesi durumunda 40. kişide 10. grup, 48. kişide 12. grup 56. kişide 14. grup 64. kişide 16. grup oluşturulacaktır. Maksimum grup sayısı 16 olacaktır.

*Turnuvamızda katılım sınırı yoktur. Bir katılımcı birden fazla katılım sağlayabilir. Ancak aynı grupta ve sonraki turda karşılacacağı grupta iki hakkı bulunamaz. (Örneğin A grubunda yer alan bir katılımcı A ve B grubunda ikinci bir katılım sağlayamaz.)

*Turnuvamıza herkes katılabilir, kişisel anlaşmazlıklar, özel durumlar, organizasyon dışı davranışlar, diğer organizasyonlarda yaşanan anlaşmazlıklar, çatışmalar ve organizasyon dışı yazışmalar, bu organizasyonu bağlamaz. Kişisel istekler kabul edilemez.

*Turnuvamızda organizasyon sırasında tartışma çıkaran, sözlü hakaret eden, kavgaya yeltenen ve turnuva ortamını bozan kişiler durumuna ve konumuna bakılmaksızın diskalifiye edilecek ve bir dahaki düzenlenecek herhangi bir turnuva aktivitesine alınmaması hakkı tarafımız’da saklı tutulacaktır.

*Eleme, grup, tur atlama, çeyrek final ve yarı final maçlarınde devre uzunluğu 7 dakika, final maçında ise devre uzunluğu 10 dakika üzerinden oynanacaktır.

*Grup birincileri bir sonraki grubun ikincisi ile eşleşecektir. Bu aşamadan sonra ise turu geçen takımlar kura yolu ile eşleştirilecektir.

*Oynanan maçlar esnasında futbolculara gösterilen sarı ve kırmızı kartlar bir sonraki maça etki etmez.

*Oynanan oyun sırasında genel bir elektrik kesintisi söz konusu olursa skor ve dakika ne olursa olsun yeni bir maç açılacak ve baştan oynanacaktır. Bir katılımcının kasten PlayStation 4’ü kapatma gibi bir durumunun tespit edilmesi halinde katılımcı hükmen mağlup sayılacaktır.

*Turnuvamızda her kullanıcı farklı ya da aynı takımları seçebilir. Seçilen takım turnuva kaydı sırasında belirtilmelidir. Sonradan takım değiştirilemez. Takımlar tamemen kulüp takımları arasından seçilecektir. (Milli takımları seçmek yasaktır)

*Aynı takımların bir maçta karşılaşmaları durumunda formaları iki rakip anlaşarak belirleyebilirler. Anlaşmazlık durumunda forma seçeneği Gool Cafe tarafından yapılacaktır.

*Turnuva boyunca oyun ayarlarında sakatlık seçeneği kapalı, elle oynama seçeneği açık (penaltı hariç), oyun hızı standart (normal) olacaktır.

*Turnuva boyunca maçlar yaz sezonu seçeneğinde ve yağmursuz ve karsız (temiz) sahada oynanacaktır.

*Turnuva boyunca takım yerleşimi, takım taktiği ve oyuncu seçimi dışındaki tüm ayarlar bütün katılımcılar için aynı olacaktır.

*Turnuva boyunca FIFA 16 “Profesyonel” seviyede olacaktır.

*Oyun sırasında top rakipteyken menüye girmek takım ayarlarını değiştirmek yasaktır. Bu kurala uymayıp top rakibindeyken oyunu durduranlar uyarılacak tekrarında ise skor ve dakika ne olursa olsun hükmen mağlup sayılacaklardır.

*Herhangi bir sebepten dolayı turnuva gerçekleşmediği takdirde katılım ücreti verenlerin paraları geri ödenecektir. Turnuva iptali dışında para iadesi kesinlikle yapılmaycaktır ve kişisel mazeretler kabul edilmeyecektir.

*Turnuva sırasında cep telefonu kapalı durumda olacaktır. Katılımcının maç saatinden en az 15 dakika önce turnuva yerinde bulunmaları gerekmektedir ve turnuva saatinde yerinde olmayanlar hükmen mağlup sayılacaktır.

*Turnuva maçlarında kamera standart ayarında olacaktır. Her iki takımında anlaşması durumunda bu ayar değiştirilebilir.

*Turnuva boyunca oyunun açıklarını bir şekilde kullananıp suistimal edenler (vakit geçirmeye yönelik top çevirenler, vb harekette bulunanlar) önce uyarılacak tekrarında ise hükmen mağlup sayılacaklardır.

*Turnuva maçlarında EA Sports’un sunduğu güncel kadrolar ve transferler olacaktır.

*Her oyuncu kendi game pad’ini getirme hakkına sahiptir. Aksi halde gool cafe’deki game pad lere itiraz edilemez.

*Turnuva boyunca Gool Cafe yetkilileri dışında gözetmen ve taraftar yasaktır.

*Yiyecek ve içecekler ücretlidir.

*İki rakibin karşılıklı anlaşması sonucunda 5 dakika sigara molası devre arasında verilebilir.

*Oyun esnasında içeride sigara içmek kesinlikle yasaktır.

*Turnuvada oynanacak olan tüm maçlar eşit şartlarda oynanacaktır. Aynı özellikte PlayStation 4, aynı özellikte Samsung 48 inc Led TV ve aynı özellikte game pad’ler Gool Cafe tarafından sağlanacaktır.

*Turnuvamız Avcılar Marmara caddesinde bulunan Gool Playstation Cafe’de yapılacak olup minimum katılımcı 32 maksimum katılımcı 64 ile sınırlı tutulmuştur. Kayıtların dolması durumunda turnuvaya yeni katılımcı alınmayacaktır.

*1.Gool Cafe FIFA 16 turnuvasında şampiyon olan katılımcıya Çeyrek Altın, İkinciye Gool Cafe’de 31 Aralık 2016 tarihine kadar bir arkadaşıyla kullanabileceği 20 saat bedava oyun hakkı, Üçüncüye Gool Cafe’de 31 Aralık 2016 tarihine kadar bir arkadaşıyla kullanabileceği 10 saat bedava oyun hakkı verilecektir.

*Turnuva son başvuru tarihi 1 Şubat 2016’dır. Eşleşmeler ve maç saatleri 3 Şubat 2016 günü ilan edilecektir. Turnuva 6 Şubat 2016 Cumartesi günü başlayacaktır.

*Ödüllü FIFA 16 turnuvası katılım ücreti 25TL’dir. Katılım ücreti turnuva kaydı sırasında ödenecektir.

Detaylı Bilgi: 0(212) 695 18 12 Gool PlayStation Cafe / Avcılar

, , ,